SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes sprinter 209 disel prodhim 2007
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,999
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
ID e produktit :
125540
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes sprinter 209 disel prodhim 2007 hala ska mrri ks

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Patriot
Prishtinë
045686898

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »