SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mk2 vr6
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
1989
ID e produktit :
125549
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura VW golf 2 2.8 benzin vr6 viti i proshimit 89 shumi ruajtur si mbrenda ashtu edhe jasht regjistrim edhe ni muj bejm ndrrime nese na konvenon per ma shum na kontaktoni tel :045 282 278
Informata rreth publikuesit
Alfonz
045 282 278
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »