SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volvo V70 2.5 D5
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '16
Lloji :
Volvo V70
Marshi :
Gjysmë-Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2007
ID e produktit :
125560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Volvo V70 2.5 Diesel esapo ardhur nga Suedia, tgjitha serviset dhe kontrollet e kryera. Viti 2007, 130 000 km te kaluare ( dokumnetohet ).

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Osy
044 443 123
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »