SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugote 607
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '16
Lloji :
Peugeot 607
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2000
ID e produktit :
125562
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen shum te mir si nga brenda ashtu edhe nga jasht. 2.2HDI. Rigjistrim 4 muj. Me pak fjal tip topPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nexhmi
044744636
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »