SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
passat 3c 2.0 tdi 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:51
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
125568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 3c 2.o tdi vp 2006 ne gjendje perfekte i ardhun nga zvicrra me full opcione regjistrim deri shtator ju mir presim tel 045343824 viber +37744578719

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Behar
Lipjan
045343824
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »