SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3c -2.0 Tdi
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
125576
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passat 3c 2006- 2.0 tdiOsht shume i rujtun , klima i punon shume mir , esp-ja , tempomati , nuk osht i bon ndeshje asniher, shume pak kilometra i ka n'kosove , i ardhune pej zvicrres ka regjistrim rks,gati nje vit osht shume i rujtun , e jeku se i kom edhe dy kerre . N'gjendje shume t'mire mtorri , shume i rujtun.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lirim
049690922
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »