SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SPRINTER 212D 2700cc I VITIT 2001
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '13
Lloji :
Mercedes YZF-R1
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Hidraulik, Rregullues Klime
ID e produktit :
12560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes-benz Sprinter 212d I Vitit 2001 Diesel I Veshur Nga Brenda , Nje Gjendje Shum Te Mire , 4+1 Gome Te Reja Bringestone, Fenera Per Mjergull , 4 Zgara Per Ngarkim Mbi Makinen. Mund Te Perdoret Per Fruta Perime Ose Cdo Lloj Tjeter Qe Keni Deshire.. Abs ,esp, Mp3, Timon Idraulik, Cmimi 4500 € I Diskutushem, Shitet Per Arsye Largimi Jasht Shtetit. cel: 068 63 36 980 --- 068 63 36 850
Informata rreth publikuesit
Ura
Fier
ROSKOVEC [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »