SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bora 044 573 572
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '17
Lloji :
Volkswagen/VW Bora
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
125671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen wv bora 1.9 tdi-Di tkuqe shum e rujtun 044 573 572
Informata rreth publikuesit
Milos
044 573 572
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »