SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aprilia 125 Rs
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '16
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
10,000
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
2000
ID e produktit :
125684
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aprilia 125 rs e doganur viti 2000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
045283009
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »