SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel corsa
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '16
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
40,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
125695
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes opec corsa, full opcion
nr. tel 044145458
Informata rreth publikuesit
erblind
Viti
044384376
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »