SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Scania 460
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '16
Lloji :
Scania
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
8,482,160
Motori (kubik) :
460.00
Viti :
1999
ID e produktit :
125697
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes dhe nderroj kamjoni kamjoni eshte ne gjendje te mir dhe punon mir 1 vjet regjistrim viti esht 1999

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florent
Gjakovë
045521339
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »