SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mitsubishi Pajero DI-D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '16
Lloji :
Mitsubishi Pjaero
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2001
ID e produktit :
125704
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mitsubishi Pajero 3.2 Dizel 2001 ne gjendje te rregullt .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dibran
049579931
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »