SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF VII 2.0 TDI AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
162,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
125717
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhe metaike , 5 dyer , 5 ulse , nderuesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zomale ,timonin sport , koadmant ne timon ,
ulset sport , senzora te parkingut para dhe mbrapa , tempomat ,
bordkompjuter , navigacion GPS , mbajtesin e distances DISTRONIC ,
radio CD SD CARD , abs , esp , airbag , driatret elektrike ,
mbyllje elektdike , fellne , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=vw-golf-vii-2-0-tdi-automatik 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »