SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Ibiza FR -line
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '16
Lloji :
Seat Ibiza
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
206
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
125757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet seat ibiza FR -line Viti 2010Te kaluara 206 .000 me liber servisi Ardhura nga zvicrra 6 shpejtsi 2.0 TDI 140 PS GJAMAT COLOR ulset sport FR Vollan sport Clima tronikVetura esht e ruajtur si mrenda ashtj dhe jasht Per info shtes 049707174

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Prizren
049707174
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »