SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Signum - 1,9 CDTI 2007
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '16
Lloji :
Opel Signum
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
211,436
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
125758
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Singum prodhimi 2007 CDTI
Tip Automatik , full extra siq shihet edhe ne foto
I pa doganuar .
Nr-049736799 Zef
Informata rreth publikuesit
tom
Prishtinë
049617638
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »