SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 320d e46
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '16
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
125770
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura BMW 320d seria e46 140ps
Vetura esht prodhim i vitit 2001
Ka alufelne shum te bukura 17inch orginal te BMW me goma te veres
Shum e ruajtur si brenda edhe jasht ka 185.000 km te kaluara
Manual 5 shpejtesi -- Ne muajin nentor 2015 i jan nderruar : Akumlatori (i ri ) , setin e llamelles komplet , amortizerat po ashtu komplet te ri , gurtnet te gjitha ku jan investuar rreth 1300euro ne vetur..
Pres bleres serioz , qmim i arsyeshem ::Nr Viber 045-404-904
Vetura esht pa dogan
Informata rreth publikuesit
Bleon
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »