SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart 600Cc Automatik
Çmimi :
€3,333.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:15
Lloji :
Smart For Two
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
132,353
Motori (kubik) :
700.00
Viti :
2002
ID e produktit :
125772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Smart 600cc Automatik shum i rujtem full exta
rks 4 muj
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »