SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes c200 cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
125775
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes c200 cdi boj ndrrim me golf 5 bmw audiPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
triumf
Prishtinë
049446333
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »