SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET GOLF MK5 2005
Çmimi :
€5,100.00
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
125778
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Automjeti eshte ne gjendje shume te mire motorrike me sherbime te sapo bera . Ka tapicerin shume te paster . sedile me ngorhje . fener ksenon me lupa automatike.KAMIE AUTOMATIKE DSG . MOTORR 1.9NAFTE. sensor parkimi.disqe16.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Daniel
Lezha, Lezhë, Albania
0693314173
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »