SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi a4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
22,222
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
ID e produktit :
125787
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a4 1.6 esht shum gjendje te mir per me shum nrt tel ne viber +38640540880

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labinot
Prizren
38970737588 watsap
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »