SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iveco 35 10
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '16
Lloji :
Iveco
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
35,000
Motori (kubik) :
2400.00
Viti :
1989
ID e produktit :
125790
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
iveco 3.5ton veq 35 000 km e duganun e ardhur pej zvicrre

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
bashkim
Therandë
049 488885
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »