SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet motorri Suzuki vzr1800
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '16
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
30,000
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
2007
ID e produktit :
125796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet motorri suzuki vzr 1800 2007

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rahim
Kazincbarcika
Viber +36308736379
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »