SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF VII 2.0 TDI AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:00
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
155,000
Motori (kubik) :
0.10
Viti :
2013
ID e produktit :
125807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra ARI metalike , 5 dyer , 5 ulse, nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , koamdant ne timon ,
ulset sport , ulset lekur te zez , ulset me ngrohje , tempomat ,
ulsen e shoferit masazh , navigacion GPS , bordkompjuter ,
dritat BI XENON , dritat LED para dhe mbrapa , radio CD SD CARD ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , mbajtesin e distances DISTRONIC ,
dritaret elektrike , abs , esp , airbag , fellne . etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=vw-golf-vii-2-0-tdi-automatik-2 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »