SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
cadillac 4,6 sts
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '16
Lloji :
Cadillac STS
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
4.60
Viti :
1998
ID e produktit :
125819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
cadillac 4,6 sts i ardhur pej zvicrre pa dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
bashkim
Therandë
049 488885
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »