SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A1 URGJENT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '16
Lloji :
Audi A1
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
90,100
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
125834
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet
* Marka : Audi
* Modeli : A1
* Motorri : 1.6 Dizell
* Viti i Prodhimit : 2011
* 90.000 KM te garantuara
* Senzora parkingut
* Klim
* Fellne
* Kontakti 049198654
* Viber +38649198654
* Vetura osht ardh nga Zvicra dhe i posedon te gjitha dokumentat

Shitet urgjentisht!!!
Informata rreth publikuesit
Dardan
Prishtinë
+38649198654
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »