SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.7 / 2005 karavan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
125836
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me tabela 05

Tel (viber) +377 44/ 162 159
Informata rreth publikuesit
Gentrit
Prishtinë
+37745216333
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »