SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vetura ne shitje
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '16
Lloji :
Nissan Micra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2000
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
125875
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura nissan micra 1.3 me tabela te huaja
info 044129421
viber +37744129421
Kriste
Informata rreth publikuesit
Arben
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »