SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5+ 2.0tdi 100kv viti 2005 automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
177,400
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
125876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5+ 2.0tdi 100kv viti 2005 automatik vetura o sapo ardhur nga jashti ( ME DOGAN TE PAGUAR ) per info kotakto ne tele 044 139 396

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto salloni Ledri-SM
Pejë
049199841
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »