SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 Automatik 2.0
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
125877
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 2.0 DSG Klimatronik Tempomat Senzora parkingu Fellne hallogenka pa dogane me liber servisi ne gjendje shume te mire teknike dhe optike i posa ardhur nga Franca
Informata rreth publikuesit
nexhat
Mitrovicë
044918718
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »