SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet hyndai accent
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '16
Lloji :
Hyundai Accent
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2001
ID e produktit :
125940
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hyndai accent 2001 1.3 benzin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rron
Prishtinë
044 441 402
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »