SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aprilia habana
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '16
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
2002
ID e produktit :
125977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apriliha habana 2002 125cc

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bajram
045 665 179
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »