SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha 2008 250
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '16
Lloji :
Yamaha X-MAX 250
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2008
ID e produktit :
125983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet yamaha 2008 ne gjendje te rregullt teknike 250cc i sapo ardhur nga zvicraPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kujtim
Pristina
045545755
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »