SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Astra -2.0 dizel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,004
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
ID e produktit :
125984
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Astra ne gjendje te mir pune viti 2000-2.0 dizel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Irfan
Lipjan
045811641
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »