SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet urgjent Golf4 1.9 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,315
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
125989
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 1.9 tdi me i te kuqe me liber te servisit vetura asht ne gjendje shum te rregullt teknike dhe optike servisi i kryer rryp dhamzor filtera vaj regjistrim 11 muaj vetura asht e bleme ne gjermani me kilometrazh 00 jam pronari i par i vetures asht tip top posedon edhe 4 goma te dimrit te reja vetem nje dimer te perdorme kilometra te garantura viti 10 mujë 2002 gjama te erresuara 30% ne menyr profesionale shitet urgjent per nevoja personale per ma shum informata na kontaktoni ju faleminderit.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lekë
Prishtinë
044/049 150803
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »