SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Ford
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '16
Lloji :
Ford
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
264,005
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2005
ID e produktit :
125994
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E ardhur nga zvicrra,pa dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mivan
Prishtinë
044574713
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »