SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A3 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '16
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
126000
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A3 TDI 170 PSINTERIERI LËKUR KLIMAKARRIKAT ME NXEMJECENTRALLADRITARE ME RRYMCD 6. TapeFellne 17Gomat 2256 SHPEJTSI MANUALFULL EXTRAPER MA SHUM INFO +37744-148656

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vyrtyt
Prishtinë
044148-656
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »