SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Zafira
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
126001
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiter opel zafira 2003 diezel kilometrazha 210.000 vetura ne gjendje shum te mirePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ramadan
Galica
044197081
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »