SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES E 300 CDI EVO BLUETEC AVANTGARDE 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Lloji :
Mercedes E 300
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
126003
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes E 300 model ekstra EVO BLUETEC AVANTGARDE me full opsione qe i duhet nje veture luksoze.

-Marka: Mercedes Benz
-Tipi: E-Class
-Modeli: E 300 EVO Avantgarde BLUETEC
-Motori: V6 3.0 Litra Dizel CDI
-Nderruesi i Shpejtesive: Automatik Tiptronik, 6 Shpejtesi
-PS: 224
-KM: 193.000 te sakta
-Viti i Prodhimit: Fund 2009
-I regjistruar ne RKS tabela deri Maj 2017
-I SAPO SERVISUAR TE NDRRUARA KOMPLET

OPSIONET:

-Klimatronik 2 Zonale
-NAVIGACION me ekran te madh ekstra
-Hartat me te rejat te Mercedesit 2014/2015
-RADIO CD, DVD, AUX, TELEFON, BLUETOOTH
-CD MAGAZINE me 6 cope
-Muziken Ekstra Zvushnik mbi 10 cope
-ABS
-ESP
-SRS
-Airbag mbi 12 cope te gjitha anet
-Parking Senzora Para dhe Mbrapa
-Bi-XENON (te shkurtat dhe gjatat) + Led Fabrikisht Pozicionet
-Halogenkat special i dhezen ka ta sillsh timonin
-Fellnet origjinale te Mercedesit 17-she
-Gomat e Veres te reja origjinale jo kineze
-Komandat ne Timon per RADIO, TELEFON, BORD KOMPJUTER
-Bord Kompjuter per te gjitha opsionet e vetures
-Tempomat
-4 Xhamat Elektronik
-Karrigat Ekstra Lekure Komplet
-Pasqyret Elektronike si dhe me nxemje
-Pasqyret i Palon kur ta mbyll veturen vet
-2 Qelesa me dirigjim dhe me kod
-Shtopat mbrapa me LED
-Vetura bartet ne emrin e juaj menjehere dhe per dokumente ju garantojme.
-Asnje Gervishtje se ka dhe nuk eshte i prekur ne karoseri kurr perveq fabrikes.
-Ky eshte model i veqante ne Kosove BLUETEC.

Cmimi sipas marreveshjes. Per informata me te hollesishme, ju lutem thirrni Viber apo telefonate normale prej ores 09:00 deri 24:00.
Informata rreth publikuesit
Mercedes
Gjilan
044176827
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »