SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford focus
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '16
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
227,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
ID e produktit :
126004
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ford focus 2002 1.8 tdci 115 ps regjistrim 9 muj i ardhur nga zvicrra Info +37744103891

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Irfan
Besianë
044879414
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »