SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Frontera 2.2 dizell model 2004
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '16
Lloji :
Opel Frontera
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
ID e produktit :
126009
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel frontera 4x45 dyreklima abs espbordkompjuter4 gjamat me rymeshiber ulset me ngrohje etj etj importuar nga gjermania rks regjistrimi pare vetura eshte ne gjendje te regullt top auto044138188

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vw Audi
Pejë
044138188
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »