SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
skuter
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '16
ID e produktit :
126011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Grande Skuteri " PEUGEOT ELYSTAR " 125 CC

Derivati : Benzin

Prodhimi: Në fund të vitit 2003

I sapo doganuar dhe ka afat regjistrimi deri më 22.02.2017

I ardhur nga Zvicrra dhe është në gjendje të rregullt.

Qmimi 1200
Informata rreth publikuesit
mimoza
Gjilan
+37744335532
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »