SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet renault megane
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '16
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
126013
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet renault megane 1.9 diesel 2003.ne gjendje te rregullt.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kujtim
Ferizaj
044272138
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »