SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Ducato 2.8 JTD Diesel me Tabela Zvicerrane
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '16
Lloji :
Fiat Ducato
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
278,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
1999
ID e produktit :
126016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat Ducato 2.8 JTD i po sa ardhur nga Zvicerra eshte ne nje gjendjente mir viti prodhimit 1999 km i ka 278000 funksionojn gjitha.Gomat e reja frenat e po sa ndrruar filteri i naftes i ndrruar dinama e ndrruar dhe rrypi i dinames i ndrruar.Per me shum info044 133 446

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eld
Buchs, St. Gallen
044133446
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »