SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 TDI 2008
Çmimi :
€8,300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
126018
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 trendline viti 2008 2.0 tdi 6 shpejtsi navi klimatronik fellne ulset me nxemje xenon bi xenon etjjPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
044888350
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »