SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Suzuki
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '16
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
33,000
Motori (kubik) :
650.00
Viti :
2004
ID e produktit :
126028
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Suzuki sv650 viti i prodhimit 2004 i ardhur nga zvicra me dogan te paguar goma te reja gurtne te reja si dhe te gjitha serviset e kryera. Motorri eshte ne gjendje shum te mire teknike.Per me shum informata na kontaktoni

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Pejë
044414678
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »