SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw t4
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '16
Lloji :
VW GOLF
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1992
ID e produktit :
126030
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volkswagen t4 2.4 diesel 1992 . Ne gjendje te rregullt , regjistrim 8 muaj

Tel: 049 849 - 845
Informata rreth publikuesit
Rinor
Therandë
049849845
Rruga ``Brigada 123`` [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »