SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes passat 2.5 v6 4motion
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '13
Lloji :
Volkswagen Golf
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
12606
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen passat 2.5 TDI V6 4 motion RKS ne gjendje te mire teknike. Posedon funksionet si ne vijim: - Klimatronik - Drita xenon - Drita te mjegulles - Sistem te instaluar te telefonit ne sistemin e zerimit me bluetooth - Ulset gjysme lekur Xhamat me rrym - Pasqyrat me rrym dhe ngrohje, pasqyra e brendshme me anti verbues per drita te gjata nga mbrapa - ABS, ESP - Llajsne kromi, - Ndrrues automatik Kasetofon me CD Changer me 6xCD.etj etj 045619914
Informata rreth publikuesit
Arlind
Ferizaj
044143164
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »