SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES FIAT PUNTO 1.2
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '16
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
1998
Ekstra :
Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
126067
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES FIAT PUNTO 1.2 BENZIN, REGJISTRIM DERI SHTATOR, NUK OSHT HIPOTEK APO DIQKA TJETER MENJHERE MUND TE PERKTHEHET NE EMER TUAJIN,OSHT SHUM I RUAJTUR. VITI 98 NUK KA KLIME, KREJT SENET I KA NRREGULL, VETURA MUND TE SHIKOHET NE QDO KOHE,HARGJIMET I KA SHUM TE VOGLA
VIBER- +38649128154
Informata rreth publikuesit
Labinot
Vushtrri
049128154
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »