SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet kamion 2544
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Qershor '16
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
400,000
Motori (kubik) :
5.00
Viti :
1996
ID e produktit :
126076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kamion 2544 ne gjendje te rregullt per pun Viti iprodhimit 96

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Halil
Mitrovicë
049455538
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »