SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Bravo 1.2 16V benzin
Çmimi :
€1,650.00
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '16
Lloji :
Fiat Bravo
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1200.00
Viti :
2000
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
126095
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat Bravo 1.2 16V motorri me i mire i mundshem i Fiati-t . Mundesi nderrimi me ndonje veture tjeter. Vetura ka timonin servo city ka gjama me rrym mbyllja me centrall ka klime, dhe me regjistrim edhe 8 muaj .
Informata rreth publikuesit
Erijon
Prishtinë
+37745264532
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »